Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leo a Lea

14. března 2008 | kategorie: Zamilované páryLeo a LeaOblékni dvoji nerozlučných přátel - Leu a Lea. Postavičky jsou hezky nakreslené a mají spoustu hezkého barevného oblečení, do kterého je můžeš obléci....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Povedený zamilovaný pár

09. března 2008 | kategorie: Zamilované páryPovedený zamilovaný párHezky nakreslený zamilovaný pár tě čeká v této pěkné online hře pro děti. Můžeš je obléci přesně podle svého vkusu. A když se ti bude vše líbit, zkus kliknout na koníka :)....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Felix a Orianna

04. března 2008 | kategorie: Zamilované páryFelix a OriannaZamilovaný páreček s neobvyklými jmény, to jsou Felix a Orianna. Vyber jim nějaké pěkné oblečení, ať se jim jejich dnešní rande líbí....»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Zamilovaný páreček

07. února 2008 | kategorie: Zamilované páryZamilovaný párečekZamilovaný pár v této oblíkačce se chystá na procházku, ale co si mají vzít na sebe? Pomůžeš jim s výběrem slušivého oblečení? Na výběr toho je opravdu hodně, nudit se rozhodn...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Viktor a Sabina

27. prosince 2007 | kategorie: Zamilované páryViktor a SabinaViktor a Sabina jsou do sebe hodně zamilovaní. Dokonce spolu každé ráno chodí do stejné školy. Jen si vždy nejsou jistí, co na sebe. Oblečení mají hodně, ale ráno není čas něc...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Mladý zamilovaný pár

22. prosince 2007 | kategorie: Zamilované páryMladý zamilovaný párPo uši zamilovaná dvojice v této oblékací dívčí hře si tě pozvala, abys z dívky vytvořila tu nejhezčí zamilovanou slečnu. Při tvém tvořivém hraní ti bude hrát příjemná romanti...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Svatý Valentýn Aarona a Gabrielly

20. září 2007 | kategorie: Zamilované párySvatý Valentýn Aarona a GabriellyZamilovaný páreček Aaron a Gabriella chtějí hezky oslavit svátek sv. Valentýna. Mají spoustu hezkého oblečení, ale neví si rady, co přesně si mají na sebe vzít. Vžij se do rol...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Barnes a Julie

20. září 2007 | kategorie: Zamilované páryBarnes a JulieBarnes a Julie jsou zamilovaný pár jedna radost. Však se také podle toho smějí. V této oblékací hře si s nimi můžeš zahrát na módního designera a navrhnout jim správné oblečen...»»»

spuštění dětské hry online »»»